Love’Las Colfarm Półmaraton 2018

LISTA STARTOWA ZAMKNIĘTA

Regulamin -> koniecznie przeczytaj

Lista zarejestrowanych zawodników aktualizowana będzie raz na dobę.
Ostatnia aktualizacja 20 listopada 2018, godzina 11:20
Opłaconych: 400
Opłata Imię Nazwisko Miejscowość Klub
Voucher Justyna Jasłowska Potęby Posmakuj Run Team
Voucher Maciej Kapinos Mielec Colfarm
Voucher Beata Kopeć Głogów Małopolski TKKF Głogów Młp.
Voucher Marek Lorek Dębica KB Maratończyk Dębica
Voucher Magdalena Madej Mielec Colfarm
Voucher Damian Szwagierczak Tarnobrzeg Dom Dziecka w Skopaniu
Voucher Sebastian Szweda Połaniec Running Połaniec
Voucher Iza Wieczerzak Kraków
Voucher Filip Zaręba Mielec Zabiegani Mielec
Voucher Bartłomiej Litwin Wrocanka Wkurw_team
TAK Michał Adamczak Mielec
TAK Agnieszka Aksamit-Szułakiewicz Dąbrowa Tarnowska Run Team Dąbrowa Tarnowska
TAK Marek Amanowicz Połaniec Running Połaniec
TAK Magdalena Artym Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
TAK Karolina Banasik Kielce Wkurw_team
TAK Bernard Baran Dębica OCR Team Dębica
TAK Bartosz Barszcz Radom Gamblers Running
TAK Jolanta Bąk Żołynia Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie
TAK Sylwia Bednarek Kraków
TAK Waldemar Berezowski Rzeszów PGE RUN Obrót
TAK Dariusz Bernaś Biłgoraj BUT Biłgoraj Ultra Trail
TAK Magdalena Biczak Tarnów
TAK Ilona Bieszczad Wojaszówka KKB Mosir Krosno
TAK Mateusz Bieszczad Wojaszówka Nowy Styl Group Running Team
TAK Łukasz Błoński Rzeszów
TAK Artur Bochen Pawłowice Usmiechnij się 😁
TAK Agnieszka Bochen Pawłowice
TAK Grzegorz Bodzioch Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
TAK Izabela Bohdziewicz Warszawa
TAK Bartłomiej Borowiec Kielce
TAK Nataniel Brożnowicz Mielec
TAK Daniel Burkowski Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza
TAK Marcin Cebula Mielec
TAK Mariusz Cendrowski Kielce
TAK Robert Chajdaś Mielec Zabiegani Mielec
TAK Justyna Chałońska Staszów
TAK Michał Chmiel Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy
TAK Rafał Chodakowski Ćmielów OstroBiec
TAK Kacper Chodakowski Ćmielów OstroBiec
TAK Mariusz Chorzępa Sandomierz TSA-Sandomierz
TAK Patryk Cieśla Mielec Płonące racice
TAK Andrzej Czachor Nosówka Turlam Się Do Mety
TAK Marcin Czegus Połaniec Running Połaniec
TAK Aneta Czegus Połaniec Running Połaniec
TAK Grzegorz Czyż Bogumiłowice Grupa Azoty Automatyka Tarnów
TAK Michał Ćwiąkała Zarszyn
TAK Rafał Dobrosielski Mielec
TAK Mariusz Dominik Biłgoraj BUT Biłgoraj
TAK Roma Drzyzga Mielec
TAK Mariia Dubyna Krakow
TAK Paweł Dudek Wola Zyrakowska
TAK Łukasz Dudek Rzeszów
TAK Maciej Dudzik Lublin Wieś Tańczy I Biega
TAK Piotr Dudziński Rzeszów
TAK Arkadiusz Dukała Warszawa PZU Sport Team
TAK Bartłomiej Dulowski Dębica
TAK Michał Dziadosz Korzeniów OCR Team Dębica
TAK Damian Działo Dębica Orła Cień
TAK Tomasz Dziekan Mielec Zabiegani Mielec
TAK Elżbieta Dzierżak Głogów Małopolski Husaria Race Team
TAK Arkadiusz Dzierżak Głogów Małopolski Husaria Race Team
TAK Przemysław Dziewa Stalowa Wola ATS Wheels
TAK Krzysztof Falana Kielce
TAK Katarzyna Fila Rzeszów
TAK Łukasz Fleszar Mielec
TAK Marcin Florek Pilzno Mężczyźni św. Józefa
TAK Ewa Fogel Tarnów PTG Sokół Świat Pracy
TAK Janusz Fogel Tarnów PTG Sokół Świat Pracy
TAK Sławomir Folta Mielec Orange Polska
TAK Przemysław Forjasz Rzeszów
TAK Dariusz Frydrych Moderówka Nowy Styl Group Running Team
TAK Przemysław Fus Żołynia
TAK Anna Gaca Tarnów Głodne Króliki
TAK Dominik Gaca Dopiewiec Głodne Króliki
TAK Małgorzata Gad Staszów
TAK Magdalena Gajek Czółna wieś tańczy i biega
TAK Grzegorz Gajek Czółna wieś tańczy i biega
TAK Maria Gaweł Brzeźnica Dzikie Mustangi
TAK Monika Gawor Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza
TAK Artur Gawor Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza
TAK Grzegorz Giża Radomyśl Wielki
TAK Jadwiga Gładysz Mielec
TAK Lilianna Gładysz Mielec
TAK Jacek Głaz Jaślany Zabiegani Mielec
TAK Agnieszka Golemo Dąbrowa Tarnowska Run Team Dąbrowa Tarnowska
TAK Grzegorz Goleś Giedlarowa Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie
TAK Michał Gołębiowski Warszawa
TAK Beata Gomółka Godowa Spartan Race Training Group Rzeszów
TAK Maciej Gomółka Tarnów
TAK Anna Gregorczyk Kraków
TAK Marek Guła Mielec
TAK Agnieszka Hataś Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
TAK Elżbieta Hyjek Mielec Zabiegani Mielec
TAK Edyta Ignor Rzeszów
TAK Olga Jacak-Gałązka Staszów BBL Staszów
TAK Elżbieta Jarosz Mielec
TAK Marta Jaworska Rzeszów
TAK Agnieszka Jedlińska Kielce Ekstremalni DecaRun
TAK Piotr Kardyś Borowa
TAK Barbara Kawa Wola Żyrakowska KB Maratończyk Dębica
TAK Rafał Kędra Janów Lubelski
TAK Filip Kętrzyński Mielec Zabiegani Mielec
TAK Michał Kiełboń Przeworsk Przeworska Grupa Biegowa
TAK Jolanta Kisiel Biłgoraj LBL Lubie Biegać Leniwie
TAK Zbigniew Klimasz Hermanowa RGiG
TAK Irek Kobiałka Dębica
TAK Anna Kobylarz Mielec
TAK Robert Kobylarz Mielec
TAK Konrad Kołodziej Mielec
TAK Piotr Kopacz Radomyśl Wielki Perfex Mielec
TAK Sylwia Kopała Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza
TAK Łucja Kosińska Brzeźnica Dzikie Mustangi
TAK Jowita Koś-Majchrowska Rzeszów
TAK Arkadiusz Kot Nisko Planeta Nisko
TAK Mateusz Kowalczyk Studzian Przeworska Grupa Biegowa
TAK Mariusz Kowalik Połaniec Running Połaniec
TAK Marcin Kowalik Rzeszów PGE RUN Obrót
TAK Kamil Kowalik Padew Narodowa
TAK Natalia Kozieł Grębów
TAK Patryk Kozik Dębica Pędzące Ślimaki
TAK Łukasz Kozioł Dębica KB Maratończyk Dębica
TAK Tomasz Kozub Mielec Zabiegani Mielec
TAK Maciej Krakowski Mielec Team Penguin
TAK Łukasz Król Warszawa PZU Sport Team
TAK Paweł Krupa Agatówka SKB serwisdrzewny.com
TAK Paweł Krupa Połaniec
TAK Patryk Książczyk Tarnów
TAK Magdalena Kucab Kielce
TAK Beata Kudła Jasienica
TAK Marceli Kukla Róża ZPiT Rzeszowiacy
TAK Tomasz Kunat Pińczów
TAK Mariusz Kurek Dębica KB Maratończyk Dębica
TAK Michał Kurek Kraków
TAK Mateusz Kutrzuba Dębica KB Maratończyk Dębica
TAK Roman Kwoka Bobrówka
TAK Justyna Lączak Szczecin Asseco Active Team
TAK Dorota Leja Sandomierz
TAK Leszek Leśniak Dukla
TAK Paweł Lewandowski Rzeszów
TAK Jacek Liber Nowy Sącz Libero
TAK Jolanta Lipert Grodzisko Dolne Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie
TAK Rafał Lniany Pińczów Biegnę, Ale Dokąd? BAD
TAK Anna Lorek Dębica KB Maratończyk Dębica
TAK Katarzyna Łagowska Mielec
TAK Anna Łapińska Przemyśl Przemyski Klub Biegacza/biegusiem.pl
TAK Małgorzata Łącz Mielec Run For Fun
TAK Michał Łukaszek Połaniec Running Połaniec
TAK Iwona Łyżwa Kielce Wkurw_team
TAK Paweł Łyżwa Kielce Wkurw_team
TAK Mateusz Machlarz Rzeszów
TAK Anna Madej Jasło Nowy Styl Running Team
TAK Łukasz Magda Mielec
TAK Beata Majcher Lublin Wieś Tańczy I Biega
TAK Joanna Majewska Rzeszów PGE RUN Obrót
TAK Krzysztof Majka Dabrowa Tarnowska
TAK Małgorzata Marciniec Nisko Planeta Nisko
TAK Artur Marć Dębica PTT Tarnów
TAK Grzegorz Marszałek Sędziszów Młp
TAK Sławomir Marszałek Jagodnik
TAK Dawid Materna Rzeszów Asseco Active Team
TAK Karolina Maternia Rzeszow
TAK Artur Maziarz Mielec Run For Fun
TAK Ireneusz Mazur Dębica Dębickie Gepardy
TAK Jacek Mazur Rzeszów
TAK Dariusz Mazurek Stalowa Wola Rzeszowskie Gazele i Gepardy
TAK Jolanta Mazurkiewicz Bychawa Najwieksza Armia Swiata
TAK Katarzyna Mączka Staszów STARiS Staszów
TAK Grzegorz Miazga Mielec OMK Smoczka
TAK Rafał Michalik Kraków Lacho Team
TAK Robert Michalowski Tarnów
TAK Henryk Michalski Tarnów
TAK Marta Mielec Kalisz Pomorski #złotynakilometr/wkurw_team
TAK Mariusz Mierzwa Jarocin
TAK Karol Migut Rzeszów
TAK Piotr Mikuśkiewicz Chmielnik Run Team Chmielnik
TAK Zbigniew Milo Lubaczów LO Lubaczów
TAK Justyna Miłek Puławy
TAK Maciek Misaczek Tarnów M&M
TAK Kamil Miszczak Kielce Biegnę, żeby Bartek mógł biegać
TAK Adam Moczulski Rzeszów
TAK Konrad Morawski Oleszyce RUN RUN Oleszyce
TAK Anna Mordasiewicz Tuszyma
TAK Ewa Musiał Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza
TAK Urszula Namiota Dębica KB Maratończyk Dębica
TAK Wiesław Nauka Stasiówka Dębickie Gepardy
TAK Jakub Nawrot Mielec Basco2 Team
TAK Jakub Niemiec Mielec Pro Smile
TAK Marcin Nieznaj Mielec Zabiegani Mielec
TAK Marcin Nitkiewicz Łańcut Tasowanie
TAK Paweł Nitkiewicz Łańcut Tasowanie
TAK Grzegorz Niziołek Chorzelów .
TAK Michal Ochab Kraków FKS Stal Mielec
TAK Katarzyna Ochał Mielec Zabiegani Mielec
TAK Maciej Olejnik Wegrzce wkurw_team_krakow
TAK Tomasz Oleś Borek Wielki
TAK Tomasz Olszewski Dębica KB Maratończyk Dębica
TAK Kamil Onisk Mińsk Mazowiecki MKB Dreptak
TAK Michał Opaliński Pustynia KB Maratończyk Dębica
TAK Andrzej Opoka Kielce KG Kielce
TAK Beata Orłowska Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza
TAK Wojciech Orłowski Stalowa Wola
TAK Magdalena Ortyl Mielec Zabiegani Mielec
TAK Katarzyna Ortyl Mielec Zabiegani Mielec
TAK Łukasz Ostrowski Mielec
TAK Agnieszka Pabian Niedomice OCR Team MASTER’S GYM
TAK Ryszard Pajura Grabiny Obserwator Lokalny
TAK Anna Pałacha Sandomierz TakLubię Sandomierz/TSA
TAK Marcin Pasternak Starachowice
TAK Anna Pawlik Czernica STARiS Staszów
TAK Agnieszka Pawłowska Tarnawce Przemyski Klub Biegacza
TAK Ela Pawłowska Jedlicze Nowy Styl Group Running Team
TAK Anna Pazdyk Mielec Zabiegani Mielec
TAK Sławomir Pełczyński Dębica KB Maratończyk Dębica
TAK Michał Perenc Jarosław Husaria Race Team
TAK Bogdan Peszek Dynów Aktywny Dynów
TAK Julita Pękala Rytwiany STARiS Staszów
TAK Łukasz Piasecki Mielec
TAK Jan Piekarz Raniżów
TAK Wojciech Pieńkosz Rzeszów
TAK Zbigniew Pietrzyk Kępa Borzechowska
TAK Kamil Piękoś Dębica KB Maratończyk Dębica
TAK Marlena Pięta Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec
TAK Bogdan Pięta Mielec Run For Fun
TAK Marcin Pleban Kolbuszowa Zabiegani Mielec
TAK Mateusz Pliś Rzeszów
TAK Sebastian Pluta Brzeźnica Dzikie Mustangi
TAK Marta Pluta Brzeźnica Dzikie Mustangi
TAK Artur Pobiegło Tarnów Run Team Dąbrowa Tarnowska
TAK Klaudia Podraza Dębica Pędzące Ślimaki
TAK Bożena Polek Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza
TAK Daniel Prażmowski Głowaczowa Dzikie Mustangi
TAK Jerzy Prędki Hermanowa Wybiegamy w przyszlość
TAK Kasia Pruss Szczecin Wkurw_team
TAK Iwona Przepióra Chęciny
TAK Łukasz Przybyło Mielec Zabiegani Mielec
TAK Dominika Przywara Mielec Zabiegani Mielec
TAK Andrzej Psiuk Biłgoraj
TAK Dawid Puć Mielec KS Smoczanka
TAK Marta Pyskaty Paszczyna Dzikie Mustangi
TAK Łukasz Radymski Przemyśl Openfit
TAK Joanna Rączka Mielec
TAK Daniel Rączka Mielec
TAK Mateusz Rączka Kolbuszowa
TAK Daria Rogowska Mielec Vegerunners
TAK Dawid Rość Rzeszów
TAK Magdalena Ruciak Dębica Na Świeżości
TAK Szymon Ruciak Dębica Na Świeżości
TAK Jolanta Rusek Mielec Zabiegani Mielec
TAK Sławomir Rybka Dębica Pędzące Ślimaki
TAK Monika Rychlak – Bożek Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza
TAK Piotr Ryński Szczucin
TAK Krzysztof Sałas Radom Tiger Faja Faja
TAK Weronika Samborska Brzyska Nowy Styl Group Running Team
TAK Dominik Samojedny Raniżów
TAK Agata Sarna Tyczyn wkurw_team
TAK Jacek Satko Tarnów
TAK Fryderyk Schiller Mikołów Schody Hiszpańskie
TAK Viacheslav Siechyn Dębica Pędzące Ślimaki
TAK Dorota Sierecka Żelechów Team ZabieganeDni // wkurw_team
TAK Zbigniew Sierecki Żelechów Piękni i Bestie
TAK Jacek Sieroń Sandomierz Mosir/Tsa Sandomierz
TAK Gniewomir Skrzysiński Krasna Monk Sandals Team/#teamAltraRed
TAK Jan Słowik Hermanowa Wybiegamy w przyszłość
TAK Stefan Słowik Tyczyn Wybiegamy w przyszłość
TAK Henryk Smagacz Stara Jastrząbka
TAK Michał Smogorzewski Warszawa Wkurw_team
TAK Żaneta Smolik Dąbrowa Tarnowska Run Team Dąbrowa Tarnowska
TAK Damian Sobaszek Rzeszów
TAK Aneta Sola Krężnica Okrągła Bełżyce i okolice biegają
TAK Marcin Sprzęczka Ostrowiec Świętokrzyski
TAK Tomasz Stala Dębiaki LKS Dębiaki
TAK Katarzyna Starzec Mielec
TAK Tomasz Stec Rzeszów Dziki Tim
TAK Luiza Stępień – Walas Staszów STARiS Staszów
TAK Bartosz Strojek Połaniec Kuźnia Triathlonu
TAK Andrzej Stróż Krzątka
TAK Marta Stus Nisko Planeta Nisko
TAK Mariusz Stus Nisko Planeta Nisko
TAK Rafał Sum Mielec OMK Smoczka
TAK Katarzyna Sumiec Mielec Zabiegani Mielec
TAK Kamil Switek Połaniec
TAK Paweł Szady Mielec
TAK Robert Szarek Kraków
TAK Andżelika Szczepankiewicz Rzeszów
TAK Wojciech Szczepankiewicz Rzeszów
TAK Dionizy Szczudło Dębica
TAK Marian Szewc Biłgoraj
TAK Marta Szpinda Biłgoraj Biłgoraj Ultra Trail
TAK Paweł Szubartowski Bełżyce Bełżyce biegają
TAK Magdalena Szymala-Lipka Mielec
TAK Tomasz Szymaszek Dębica OCR Team Dębica
TAK Krzysztof Śnieżek Nisko Planeta Nisko
TAK Rafał Śnios Kopanina
TAK Anna Świątek Mielec
TAK Bogusław Świątek Brzeźnica
TAK Joanna Świątek Brzeźnica
TAK Ewa Świątoniowska Sokołów Małopolski
TAK Zbigniew Świniuch Dębica KB Maratończyk Dębica
TAK Szymon Tereszkiewicz Rzeszów
TAK Waldemar Tokarz Paszczyna
TAK Aleksandra Tomecka Mielec
TAK Damian Trawka Rzeszów
TAK Anna Trzeźwińska Kajetanówka
TAK Zygmunt Tuszyński Rzeszów PGE RUN Obrót
TAK Łukasz Urbaczka Mielec
TAK Monika Wałęga Dębica
TAK Sylwia Wiatr Łęg Tarnowski Gang Ścigaczy
TAK Joanna Wiatr Jasło Nowy Styl Group Running Team
TAK Barbara Wiatrowicz Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza
TAK Kinga Wiatrowska Staszów STARiS Staszów
TAK Artur Wielgosz Mielec Zabiegani Mielec
TAK Michał Wiethy Rzeszów
TAK Sławomir Wiśniewski Biłgoraj LBL
TAK Sebastian Witalec Rzeszów
TAK Sławomir Włodyka Strzyżów PGE RUN Obrót
TAK Mirosław Wnuk Kraków VSoft Running Team / Midnight’s Runners
TAK Karol Wojton Kielce Wkurw_team
TAK Radosław Wojtuszewski Mielec
TAK Mariusz Woźniak Tuszyma Frytki z majonezem
TAK Marcin Woźniak Mielec Frytki z majonezem
TAK Janusz Woźniak Skołyszyn PORMAT Jedlicze Biega
TAK Krzysztof Wójcik Świlcza Night Runners Świlcza
TAK Michał Wójcik Lublin Forrest Gump Running Team
TAK Piotr Wójtowicz Rzeszów
TAK Kazimierz Wrona Mielec RSM Mielec
TAK Ewa Wzorek Wilków Biegnę, żeby Bartek mógł biegać
TAK Sławomir Zieliński Rzeszów
TAK Grzegorz Ziomek Mielec LKS Mielec
TAK Edyta Zych Pińczów
TAK Robert Żabczyński Nowa Dęba
TAK Jacek Żądło Mielec Perfect Runner Team
TAK Kamil Żelazko Rzeszów Husaria Race Team
TAK Andrzej Rey Warszawa
TAK Anna Bonawenturska Teresin
TAK Barbara Łukaszewska Rzeszów
TAK Michał Sowa Stalowa Wola Planeta Nisko
TAK Małgorzata Krzanowska Węglówka Samotni Wędrowcy
TAK Bartłomiej Krzanowski Węglówka Samotni Wędrowcy
TAK Arkadiusz Nemś Kurozwęki STARiS Staszów
TAK Sebastian Partyka Sokołów Małopolski
TAK Wojciech Piwko Babica
TAK Stanisław Sztorc Dębica KB Maratończyk Dębica
TAK Renata Zawadzka Rzeszów
TAK Andrzej Zawadzki Rzeszów
TAK Bogdan Antosz Sieniawa
TAK Janusz Wierzbicki Sieniawa
TAK Piotr Dobosz Żarówka
TAK Patrycja Świerczek Jadowniki
TAK Dariusz Krynicki Kraków MDK
TAK Krzysztof Gołąbek Werynia
TAK Weronika Matyaszek Jasień
TAK Waldemar Matyaszek Jasień
TAK Tomasz Maziarz Mielec
TAK Mariusz Furmanek Skołyszyn
TAK Jakub Jakubowski Rzeszów Dziki Tim
TAK Włodzimierz Foryś Jasło ULKS Technik Trzcinica
TAK Grzegorz Gołębiowski Nowy Sącz mBank
TAK Przemysław Pączka Brzóza Królewska Active Team Brzóza Królewska
TAK Małgorzata Węgrzyn Krasne Rzeszowskie Gazele i Gepardy
TAK Krzysztof Węgrzyn Krasne Rzeszowskie Gazele i Gepardy
TAK Paweł Pabian Krasne Ideo Walkabout Team
TAK Mirosław Piwko Czudec
TAK Jakub Jakubowski Rzeszów Dziki Tim
TAK Mateusz Lelakowski Złotniki
TAK Robert Bęben Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec
TAK Aneta Brudkiewicz-Paździora Wierzchosławice Ekipa z Tarnowa
TAK Krzysztof Pakosiński Busko Zdrój Run Team Chmielnik
TAK Anna Sitek Dębica
TAK Aneta Kądziołka Jadowniki
TAK Urszula Kandefer Rzeszów Ideo.pl
TAK Edyta Matyja Rzeszów
TAK Jacek Grygiel Nowa Dęba ZMITEK Team Nowa Dęba
TAK Sylwia Potoczna Jankowice
TAK Magdalena Solińska Jankowice
TAK Adrian Artykiewicz Ostrowiec Świętokrzyski OstroBiec
TAK Robert Białek Mielec
TAK Piotr Swacha Biłgoraj Biłgoraj Biega
TAK Paweł Kosin Kielce wkurw_team
TAK Aneta Grudzińska Busko-Zdrój Szybka Grupa Bukovina
TAK Wojciech Podsiadło Busko-Zdrój Szybka Grupa Bukowina
TAK Wacław Soja Mielec Gardner Team Mielec
TAK Marcin Baran Łańcut PWC
TAK Tomasz Laska Zawichost Zawichost Biega
TAK Mateusz Czycz Lecka Husaria Race Team
TAK Andrzej Zwierzchowski Głogów Maopolski BTP/TSC
TAK Magdalena Rzeszutek Mielec
TAK Magdalena Albigowska Kraczkowa
TAK Joanna Furman Dubiecko
TAK Tomasz Chlebek Rzeszów Resovia
TAK Tomasz Sipiera Kraków
TAK Patrycja Żelazny Połaniec Running Połaniec
TAK Grzegorz Kardyś Malinie
TAK Piotr Cyzio Pustków Osiedle
TAK Andrzej Kołtuniewicz Lublin wieś tańczy i biega
TAK Bożena Bała Grabiny
TAK Miłosz Lewandowski Rzeszów Emannuel Przygotowanie Motoryczne
TAK Sebastian Frącz Głogów Małopolski TKKF Sokół
TAK Sebastian Szewczyk Ostrowiec Św.
TAK Piotr Gierula Rzeszów
TAK Mariola Antonik Przemyśl